• SSA Lebo/SVN - Breskens: KEVIN DOET HET WEER!

    10 feb 2026
  • SSA LEBO/SVN 1- BRESKENS 1 3-1

    Na drie dure verliespunten voor de winterstop (verlies Sluis) en het gelijke spel vorig week tegen MZVC verloor de SSA 5 verliespunten. Zaamslag kroop dus dichterbij, winst tegen Breskens was nodig om afstand te houden.
    Met twee doelpunten in acht minuten was Kevin Ravensberger de held van de dag. Met zijn kopbal na een corner van Julian in de 73e minuut bracht hij de stand op 1-1. Even later was hij er als de kippen bij om van dichtbij de bal achter de Breskense keeper te tikken 2-1.

    Diep in blessuretijd liep de score nog op naar 3-1, toen bij een alles of niets poging van Breskens de bal rond de middenlijn voor de voeten van Roy Verhage terecht kwam. Met een lob van 50 meter verschalkte hij ( al dan niet geholpen door twee Breskens verdedigers) de keeper.

    De eerste helft van deze wedstrijd was eigenlijk zeer matig. Breskens was feller en won veel duels op het middenveld. De ploeg van oud Lebo trainer Kees Duitemeijer kwam dan ook verdiend op een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Laurens Rijnvoet.

    In deze fase had de achterstand nog hoger kunnen zijn maar dankzij goed keepers werk van Dillian Vink gebeurde dat niet. Aanvallend konden we daar weinig tegenover stellen in de 1e helft. 

    Door dit resultaat en de overwinning van Zaamslag blijft het verschil op de ranglijst op nummer 2 drie punten; de afstand naar nummer drie ( Sluis) is tien punten.