• Op dit moment staat alles er zo voor dat ons eerste elftal, alleen nacompetitie speelt op 8 juni. Daarom hebben de "Vrienden van Lebo" er voor gekozen om de afsluitdag te plannen op zaterdag 15 juni 2019.
  Graag nodigen zij u, uw partner en uw kinderen bij deze uit om het seizoen onder het genot van een hapje en drankje af te sluiten.

   
  Het programma van deze dag zal er als volgt uit zien:
   
  13:00 uur: Ontvangst met koffie
  14:00 uur: Aanvang Lewedorpse Champions League toernooi (voor alle leeftijden, vriendschappelijk toernooi, slidings niet toegestaan.)
  17:00 uur: Officieel gedeelte met aansluitend BBQ
 • Je kunt je opgeven voor deelname aan de Lewedorpse Champions League via deze LINK (KLIK HIER) 
   
  Opgeven voor de BBQ kan ook via deze LINK (KLIK HIER) , graag het aantal personen en bij de kinderen graag de leeftijd vermelden. De kosten voor de BBQ bedragen € 7,50 per persoon. Kinderen tot en met 12 jaar eten gratis.
   
   
  Opgeven voor 8 juni!
   
  Tot 15 juni!
   
  Evenementencommissie 'Vrienden van Lebo'