• Op 2e Pinksterdag vertrok een delegatie Lebo-mensen, bestaande uit bestuur- en sponsorcommissie, richting Hilversum voor een bezoek aan Veronica Inside. Natuurlijk mochten de dozen bolussen, bestemd voor alle aanwezigen, niet ontbreken. Kon Lebo, met Wilfred Genee als toto-deskundige, het bedrag in ontvangst nemen? Helaas niet, René vd Gijp had de meeste juiste voorspellingen en won daarmee voor een club uit Woerden een mooi geldbedrag voor hun G-team. Het geld kwam dus goed terecht. Het was een mooie avond, met veel humor, waarbij Hans Kraay jr. zich Lewedorp en de Goede Verwachting nog goed wist te herinneren. Hij was ooit als trainer met zijn team op trainingskamp in Zeeland met overnachting bij Wim en Wendy. Het idee, een "Veronica inside" in de Lebo-kantine, zal zeker doorgaan, hoe, dat zien we komend jaar. KLIK HIER voor de beelden