• Op zaterdag 23 november verzamelden een groot aantal leiders/trainers en partner zich in de kantine. Joan en Patrick hadden deze avond georganiseerd, er werd begonnen met een chinees buffet. Aangezien er bijna niets overbleef mag je zeggen dat het iedereen goed smaakte. Daarna werd begonnen met een spelcircuit. Pingpongballetjes blazen vanaf een bierflesje in een beker, met een rietje bekertje brengen naar tafel, hilariteit alom. Ook veel fanatisme bij de quiz. Welke naam van een dier bestaat voor 75% uit wol? (antwoord: wolf). Hoeveel dorpen heeft gemeente Borsele? Antwoord quizmaster 14, maar na opnoemen dorpen, Anja "maar je noemt er toch 15! Ook nog diverse verlotingen. Uiteindelijk ging team Anja er met de 1e prijs vandoor. Een leuke, gezellige en goed georganiseerde avond. Bedankt!