• Pupil van de week Sharon van Bremen had voorafgaand de wedstrijd gezien dat trainer Kees Duitemeijer de taken en afspraken duidelijk op papier had gezet. En tijdens de wedstrijd werd er door de trainer herhaaldelijk op gewezen om deze na te komen. Soms was ook een aanvullende persoonlijke uitleg nodig. Het resulteerde wel in het feit dat Lebo een prima eerste helft op de mat legde. Vanaf de 1e minuut had Lebo het veldoverwicht, vond steeds de vrije man en ondanks de tegenwind creeërde  Lebo kansen. De 1e was binnen 5 minuten voor Jarmo, alleen zijn schot kende te weinig kracht. Een goede actie op links van Jarmo, zijn voorzet wordt binnen getikt door Dylan. Een mooie uitgespeelde aanval. Identiek was de 2-0. Nu stond Jarmo op de goede plaats om de bal binnen te tikken. En GPC? De ploeg kon er eigenlijk weinig tegenover stellen. Met lange ballen proberen de aanvallers te bereiken, maar veelal verdween de bal, gedragen door de harde wind, over de zij- of doellijn. Lebo daarentegen ging op zoek naar een hogere ruststand, maar was soms te gehaast in de passing (bal spelen met "gevoel") of te makkelijk balverlies ("simpel" houden). De tweede helft was van Lebo zijde minder, zonder echt in gevaar te komen. Keeper Jasper de Baar had geen moeite met de GPC-voorzetten, Sven Nieuwenhuijze maakte als laatste man geen fouten en leidde zijn verdediging solide. 

  • Lebo hanteerde in de 2e helft te veel de lange bal i.p.v. de bal rond te spelen. Hierdoor ging de bal veelal over de achter- of zijlijn. Ook gingen de loopacties zonder bal minder dan in de 1e helft. Toch kwam de overwinning niet in gevaar, zeker niet toen na een goede combinatie (Jarmo/Oscar) de GPC verdediger de bal zelf binnen schoot (of gaf Dylan nog het laatste tikje), 3-0. Stan schoot daarna vanaf de 16 met een schuiver de 4-0 binnen. Een verdiende 3 punten. Wesley Sarijoen op de vraag of hij boos was omdat hij 10 minuten voor tijd werd gewisseld:"Boos niet, maar ik ben altijd dan teleurgesteld. Maar kan ook begrijpen dat de trainer bij een 4-0 iedereen speeltijd gunt. Zelf heb ik een lekkere wedstrijd gespeeld. Soms was ik iets te gehaast in mijn passing, waardoor we net dan geen goede voortgang kenden om doelpunten te maken. Toch hebben we verdedigend bijna niets weggegeven. Mooie 3 belangrijke punten". Volgende week uit naar Noormannen. Tom Huijskens:"Let op mannen, 1 zwaluw maakt nog geen hele zomer". Het antwoord van de aanwezigen in de kantine:"Nee Tom, dat klopt, eerst nog de herfst, winter en de lente". Het bleef gezellig in de Lebo-kantine.