• Na afloop van de wedstrijd was iedereen het er wel over eens. De 2-2 eindstand gaf de verhoudingen goed weer, maar het had ook zomaar gekund dat of Lebo of Kapelle de 3 punten had mogen toevoegen aan het puntentotaal. De wedstrijd begon evenwichtig. Kapelle probeerde de snelle Goedemondt te bereiken, kwam ook een aantal gevaarlijk door op links, maar leverde geen treffer op. Ook Lebo, gretig aan de wedstrijd beginnend, was met Jarmo en Rick en Dylan als aanvallers op zoek naar de 1-0. Deze kwam er ook. Een indraaiende corner raakte de lat, bij de 2e paal was Kevin attent om de 1-0 binnen te koppen. Toch kwam Kapelle op 1-1 door een toch wel gemakkelijk gegeven vrije trap van circa 25 meter. Keeper Dave:"Ik zet de muur in mijn linker gedeelte. Voor mij is dan de rechter gedeelte van het doel. De bal (een soort van schuiver) gaat vervolgens aan mijn zijde via de binnenkant van de paal in het doel. Ik zat er wel bij, maar gaat net om cm. Pech en kl ....". Daarna kregen de ploegen nog enkele kansen, voor Lebo via Roy uit een vrije trap op de 16, Rick met een inzet net voorlangs en een kopkans voor Rick na prima voorbereidend werk van Jarmo. Na rust komt Kapelle op 1-2. Een voorzet over 40 meter, aanvaller Goedemondt zweeft "a la van Persie" naar de bal en kopt deze in het doel. Een tegenvaller voor Lebo, dat voor rust goed in de wedstrijd zat. Lebo ging niet bij de pakker neer zitten, werkte hard om de 2-2 te maken, maar was te gehaast en te onzorgvuldig in de passing (te hard, "bal spelen met gevoel"). Dan een hilarisch moment 10 minuten voor tijd. 

  • Kapelle keeper Justin Meulpolder: "Ik zie de Lebo speler (Wesley Sarijoen) de corner hard en strak voorgeven. En voordat ik het weet heb ik de bal in handen. Ik dacht echt dat deze via een gat in het net en lat in mijn handen kwam". De realiteit was achter anders. De strak en hard genomen corner gaat via een schoen van de Kapelle speler, die deze uit de lucht wil wegschieten, in het doel en komt via de zijkant (staander) in de handen van de keeper. Een duidelijk voor ieder waarneembaar doelpunt, ook voor scheidsrechter Ijpelaar. Toch nog even het net controleren, maar van een gat in het doelnet was geen sprake. Na de 2-2 nog bijna de 2-3 (bal op de lat) maar ook Lebo kreeg nog 2 kansen op de 3-2. Ook hier was net het laatste "tikje' te onzorgvuldig. Om 16.20 uur floot de overigens prima leidende scheidsrechter Ijpelaar voor het einde. Een punt erbij, en gezien de overige uitslagen niet onbelangrijk. Volgende week Veere, het belang van deze wedstrijd lijkt overbodig.