• Na de carnavalsperiode de wedstrijd van Lebo 1, uit naar VCK. Laatstgenoemde ploeg moest winnen om de 2e periodetitel binnen te halen. Op het kunstgras liet Lebo zien goed uit de voeten te kunnen. Laatste man Sven Nieuwenhuijze hield goed het overzicht, op het middenveld verdeelde Oscar prima het spel. Waren er dan helemaal geen kansen voor VCK. Jazeker. Met diepe ballen probeerde men aanvaller Jesper Harinck te bereiken (overigens de beste man aan VCK zijde), en dit resulteerde in een bal op de binnenkant van de paal. Ook keeper Dave was een paar keer alert en hield de nul voor de rust. Waren er uitgespeelde kansen voor Lebo? Jazeker. Een aanval over links via Dylan, hij probeerde zelf, daar waar Jarmo eigenlijk de bal voor het intikken had. 0-0 bij rust. Trainer Kees Duitemeijer:"in de rust aangegeven dat we zo moesten doorgaan, wellicht wat feller in de duels, daar zijn we soms nog te lief. Als je dan tot de 70ste minuut een 0-0 kan houden, dan komt er misschien meer onzekerheid bij de tegenstander. Als dan ook nog de 0-1 valt...". Zo was het ook. VCK kreeg wel al in de 1e minuut van de 2e helft een open kans, maar Lebo kwam op een 0-1. Een combinatie in de 16, Dylan schiet prima de 0-1 binnen achter VCK doelman Joshua den Dolder. Lang kon Lebo echter niet genieten van de voorsprong. Dom balverlies op de middenlijn, een aanval over links, VCK spits van Eennenaam schiet de bal in 2x tegen de touwen. Vlak daarna mag hij geheel vrijstaand ook de 2-1 binnen koppen. Toch geeft Lebo niet op en heeft VCK de hulp nodig van zijn eigen grensrechter. Een snelle aanval richting Jarmo, hij tikt de bal door naar Rick en deze schiet de 2-2 binnen. Er wordt gevlagd voor buitenspel (Jarmo), maar iedereen langs de lijn ziet dat Jarmo nog zelfs 2 meter voor zijn man staat. Scheidsrechter van de Velde neemt het vlagsignaal over en keurt de treffer af. Overigens de enige fout van de leidsman (en ook van de VCK grensrechter), die prima floot deze middag in deze overigens sportieve wedstrijd. Geen 2-2, maar als het 2-2 was geworden ..... 

  • In plaats van 2-2 werd het 3-1. In de 3e klasse hebben sommige teams spelers die het verschil kunnen maken. Zo ook bij VCK. Jesper Harinck gaat aan de dribbel, snelt iedereen (te makkelijk) voorbij en maakt de 3-1. Wedstrijd gespeeld. VCK wint verdiend gezien de gehele wedstrijd en pakt de periode. Lebo speelde niet onverdienstelijk, maakte het bij momenten VCK lastig, maar gaf helaas te snel de 0-1 voorsprong weg. Positief ook de terugkeer van Stan (na een blessure) na rust in het team. Volgende week Noormannen thuis. Misschien speelde Lebo zijn slechtste wedstrijd in Wetskapelle. Alle vertrouwen dat met een zelfde inzet als vandaag wel de 3 punten in Lewedorp worden gehouden, maar dat weet trainer Kees Duitemeijer maar al te goed.