• Schema Kantinevrijwilligers seizoen 2019/2020

  • zaterdag 1 februari 2020

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Sjoerd Kastelein
      Julian Zuurmond
    11:45 tot 17:30 Heleen Franse
      Debbie Hermes
      Patrick Hermes
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 8 februari

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Petra Goetheer
      Jens van Dijk
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 15 februari

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Maria van Garsel
      Nick Walhout
    11:45 tot 17:30 Aniek de Hond
      Erna de Hond
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 22 februari

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Carnaval
       
      Geen programma
       
       
       
  • zaterdag 29 februari

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Dave van Klooster
      Gerwin Steenbakker
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 7 maart

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Viviane de Vos
      Lars Nieuwenhuize
    13:30 tot 18:00 Marinka Fraanje
      Kees van de Guchte
       
       
  • zaterdag 14 maart

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Judith van Tatenhove
      Yannick de Kooning
    13:30 tot 18:00 Jesse Walhout
      ???
       
     17:30 tot ..... John van 't Westende
  • zaterdag 21 maart

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Irene Igounet
      Sören de Kok
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 28 maart

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Joeri Traas
      Olde Raas
    11:45 tot 17:30 Marinka Fraanje
      Marcel Onderdijk
      Ben Polderdijk
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 4 april

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Miranda Wisse
      Ludo Vermeulen
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 11 april

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Jon de Hond
      Rob Pieters
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 18 april

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Loes Verdonk
      Thomas van Outheusden
    11:45 tot 17:30 Jesse Walhout
      ???
      ???
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 25 april

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Mirjam Boonman
      Jeffrey Janssen
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 2 mei

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    's morgens Geen programma
       
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 9 mei

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Arwin van 't Westeinde
      Jacco Murk
    11:45 tot 17:30 Heleen Franse
      ???
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 16 mei

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Sven Nieuwenhuize
      Youri Kastelein
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 23 mei

    TIJD  VRIJWILLIGERS
    's morgens Geen programma
       
    11:45 tot 17:30 Heleen Franse
      Erna de Hond
      ???
    17:30 tot ….. John van 't Westende