• Schema Kantinevrijwilligers seizoen 2022/2023

  • zaterdag 21 januari

    TIJD VRIJWILLIGERS
    's morgens Geen thuisprogramma
       
    12:15 tot 17:00 Jeroen Steenbakker
      Ben Polderdijk
       
  • zaterdag 28 januari

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Sjoerd Kastelein
      Milan van Tatenhove
    11:45 tot 17:30 Elmar Peeters
      Jesse Walhout
       
  • zaterdag 4 februari

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Youri Kastelein
      Jesper de Kok
    11:45 tot 17:30 Ageeth de Kok
      Amber Menheere
       
    17:30 tot ….. John van 't westende
  • zaterdag 11 februari

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Dylan van Hove
      Mirjam Vermue
    11:45 tot 17:30 Debbie Hermes
      Jessica de Jonge
       
       
  • zaterdag 18 februari

    Geen programma i.v.m. Carnaval
  • zaterdag 25 februari

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Dave Verhage
      Cas de Vlieger
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 4 maart

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Joran Kramer
      Jeffrey Janssen
    11:45 tot 17:30 Erna de Hond
      Marcel Franse
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 11 maart

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Reina
      Kane Rooze
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 18 maart

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Frank Eckhardt
      Jochem Dekker
    11:45 tot 17:30 Aniek de Hond
      Marieke Otte
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 25 maart

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Sören de Kok
      Philip Dekker
    11:45 tot 17:30 Ruud Verdonk
      ????
       
       
  • zaterdag 1 april

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Sven Nieuwenhuijze
      Glenn Zuidwegt
    11:45 tot 17:30 Eveline Otte
      Kayleigh van Gessel
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 8 april

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Jarmo van Tatenhove
      Roy Verhage
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 15 april

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Joeri Traas
      Thomas van Outheusden
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 22 april

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Yannick de Kooning
      Oscar de Kooning
    11:45 tot 17:30 Rowan Grim
      Melvin Raas
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 29 april

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Niels Nieuwenhuijze
      Ruben Blok
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 6 mei

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Julian Zuurmond
      Kevin Ravensbergen
       
    's middags Geen thuisprogramma
       
       
  • zaterdag 13 mei

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Mees Raas
      Ryan Streitwolf
    11:45 tot 17:30 Ronald Vermeule
      Kees van de Guchte
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 20 mei

    TIJD VRIJWILLIGERS
    's morgens Geen thuisprogramma
       
    11:45 tot 17:30 Maresha Dijkhuizen
      Petra Goetheer
       
    17:30 tot ….. John van 't Westende
  • zaterdag 27 mei

    TIJD VRIJWILLIGERS
    8:15 tot 12:00 Rob Pieters
      Fabian van Dalen
       
    's middags Geen thuisprogramma