Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Cafe de Goede Verwachting
 • S&W consulancy
 • McCain
 • Attent de Kok
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Koch Adviesgroep
 • Meesters de Koeijer
 • Fysio de Blaeij
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Verfbron
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Huijsen installatietechniek
 • Autobedrijf van Putten
 • Sportpoint de Bie
 • Alitjan
 • Two Ladies Like
 • kapsalon Henny
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Bald Shipping Solutions
 • Autobedrijf Louisse
 • Fraanje
 • Livingstone
 • ING
 • The Read Shop
 • Traas en Ovaa
 • Turks&Zo
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Meulpolder vof
 • Ajax Supporters
 • Henk Kramer Communicatie
 • EPZ
 • Traas en Ovaa
 • Paree
 • Trim-Line Zuid West
 • AdFranse
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Janssen Wielersport
 • AMZ Borssele
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Traas Zuidwest Nederland
 • DBC Verlading
 • Restaurant de Werelt
 • 4U Group
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • De Visser Optiek
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau