Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Bison
 • Fraanje
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • EPZ
 • 4U Group
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Alitjan
 • Livingstone
 • Autobedrijf Louisse
 • ING
 • Traas en Ovaa
 • Verfbron
 • Meesters de Koeijer
 • Traas en Ovaa
 • The Read Shop
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Meulpolder vof
 • DBC Verlading
 • Attent de Kok
 • Janssen Wielersport
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Huijsen installatietechniek
 • Two Ladies Like
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Bald Shipping Solutions
 • Henk Kramer Communicatie
 • Capello
 • Maxaro
 • Autobedrijf van Putten
 • Trim-Line Zuid West
 • AdFranse
 • Ajax Supporters
 • De Visser Optiek
 • S&W consulancy
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Sportpoint de Bie
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Fysio de Blaeij
 • Heftruckservice de Vlieger
 • kapsalon Henny
 • Paree
 • AMZ Borssele
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Restaurant de Werelt
 • McCain
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Turks&Zo
 • Koch Adviesgroep
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve