Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Bouwbedrijf Buijse
 • Heftruckservice de Vlieger
 • S&W consulancy
 • ING
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Fysio de Blaeij
 • AMZ Borssele
 • Fraanje
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Meulpolder vof
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Meesters de Koeijer
 • Restaurant de Werelt
 • Autobedrijf Louisse
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • kapsalon Henny
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Sportpoint de Bie
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Henk Kramer Communicatie
 • 4U Group
 • Alitjan
 • Traas en Ovaa
 • Trim-Line Zuid West
 • Capello
 • Verfbron
 • Paree
 • Turks&Zo
 • Livingstone
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Bald Shipping Solutions
 • Bison
 • De Visser Optiek
 • AdFranse
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Attent de Kok
 • The Read Shop
 • Koch Adviesgroep
 • Maxaro
 • Traas en Ovaa
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Two Ladies Like
 • Autobedrijf van Putten
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Janssen Wielersport
 • EPZ
 • McCain
 • DBC Verlading
 • Huijsen installatietechniek
 • Ajax Supporters