Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Ajax Supporters
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Koch Adviesgroep
 • Janssen Wielersport
 • 4U Group
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Henk Kramer Communicatie
 • Traas en Ovaa
 • McCain
 • Attent de Kok
 • Fraanje
 • Meesters de Koeijer
 • Trim-Line Zuid West
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Dingemanse_vdPloeg
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • The Read Shop
 • Fysio de Blaeij
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Meulpolder vof
 • Autobedrijf van Putten
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Restaurant de Werelt
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Livingstone
 • Paree
 • EPZ
 • DBC Verlading
 • Heftruckservice de Vlieger
 • kapsalon Henny
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Traas en Ovaa
 • Huijsen installatietechniek
 • Traas Zuidwest Nederland
 • ING
 • Sportpoint de Bie
 • De Visser Optiek
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • S&W consulancy
 • AMZ Borssele
 • Bald Shipping Solutions
 • Autobedrijf Louisse
 • Two Ladies Like
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • AdFranse