Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • CBG Carrosserieën
 • EPZ
 • Amperse Goetheer
 • Traas en Ovaa
 • Cafe de Goede Verwachting
 • The Read Shop
 • Ajax Supporters
 • Livingstone
 • Alitjan
 • Fraanje
 • De Visser Optiek
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Attent de Kok
 • Two Ladies Like
 • CBG Caravans
 • Huijsen installatietechniek
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Slagerij de Baar
 • Oriënt Express
 • Restaurant de Werelt
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Autobedrijf van Putten
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • kapsalon Henny
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Henk Kramer Communicatie
 • AMZ Borssele
 • Ovet
 • Autobedrijf Louisse
 • Koch Adviesgroep
 • Trim-Line Zuid West
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Sportpoint de Bie
 • Fysio de Blaeij
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Meulpolder vof
 • DBC Verlading
 • Jaap de Vos Metselwerken
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Paree
 • ING
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • 4U Group
 • Kibeo
 • Koppejan Allround
 • Traas en Ovaa
 • Restaurant Oranjeplaat
 • S&W consulancy
 • Janssen Wielersport
 • McCain
 • AdFranse
 • Meesters de Koeijer