Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • The Read Shop
 • Trim-Line Zuid West
 • Autobedrijf Louisse
 • Koch Adviesgroep
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Bison
 • Autobedrijf van Putten
 • kapsalon Henny
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Capello
 • Turks&Zo
 • Traas en Ovaa
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Ajax Supporters
 • Paree
 • Sportpoint de Bie
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Two Ladies Like
 • Restaurant de Werelt
 • Fraanje
 • Bald Shipping Solutions
 • Maxaro
 • AdFranse
 • Meulpolder vof
 • ING
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Traas en Ovaa
 • AMZ Borssele
 • EPZ
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Verfbron
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Alitjan
 • De Visser Optiek
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Meesters de Koeijer
 • Janssen Wielersport
 • McCain
 • Henk Kramer Communicatie
 • Fysio de Blaeij
 • Heftruckservice de Vlieger
 • 4U Group
 • Huijsen installatietechniek
 • Livingstone
 • Attent de Kok
 • DBC Verlading
 • S&W consulancy