Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • McCain
 • Autobedrijf Louisse
 • Ajax Supporters
 • EPZ
 • Cafe de Goede Verwachting
 • S&W consulancy
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Paree
 • The Read Shop
 • Sportpoint de Bie
 • Traas en Ovaa
 • Restaurant de Werelt
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Huijsen installatietechniek
 • Bald Shipping Solutions
 • AdFranse
 • Trim-Line Zuid West
 • DBC Verlading
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Meulpolder vof
 • Koch Adviesgroep
 • Traas Zuidwest Nederland
 • AMZ Borssele
 • Autobedrijf van Putten
 • De Visser Optiek
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Attent de Kok
 • Meesters de Koeijer
 • Fraanje
 • 4U Group
 • Henk Kramer Communicatie
 • Two Ladies Like
 • Dingemanse_vdPloeg
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Livingstone
 • Traas en Ovaa
 • kapsalon Henny
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • ING
 • Janssen Wielersport
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Fysio de Blaeij