Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • Sportpoint de Bie
 • Bald Shipping Solutions
 • Meulpolder vof
 • 4U Group
 • Restaurant Oranjeplaat
 • S&W consulancy
 • Koch Adviesgroep
 • Traas en Ovaa
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Janssen Wielersport
 • De Visser Optiek
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Meesters de Koeijer
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Restaurant de Werelt
 • Attent de Kok
 • Traas en Ovaa
 • McCain
 • Paree
 • Trim-Line Zuid West
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • AdFranse
 • Fysio de Blaeij
 • DBC Verlading
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • EPZ
 • Ajax Supporters
 • Alitjan
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Turks&Zo
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • The Read Shop
 • ING
 • Verfbron
 • Two Ladies Like
 • AMZ Borssele
 • Autobedrijf van Putten
 • Autobedrijf Louisse
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Livingstone
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Huijsen installatietechniek
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Henk Kramer Communicatie
 • kapsalon Henny
 • Fraanje