Wij verwelkomen Heftruckservice de Vlieger als nieuwe sponsor van Lebo

Wij verwelkomen Heftruckservice de Vlieger als nieuwe sponsor van Lebo

devlieger logoHeftruckservice de Vlieger

“Waar service geen afdeling is, maar een mentaliteit”

Heftruckservice de Vlieger behoort sinds lange tijd tot een van de toonaangevende aanbieders van heftrucks, magazijntrucks en containertrucks, evenals de modernste systemen voor intra logistiek en opslag systemen. Wij zijn in de regio Zuid- West Nederland zeer succesvol actief met 18 medewerkers, 7 goed geoutilleerde servicewagens, een ruime showroom en werkplaats gevestigd in ’s Heer Arendskerke.

Met hoogste kwaliteit, service, betrouwbaarheid en innovatieve techniek voldoet Heftruckservice de Vlieger vandaag en morgen aan de eisen van kleine, middelgrote en grote ondernemingen. Een breed productgamma van vorkheftrucks, container handlers, zware heftrucks, magazijntechniek en van magazijnstellingen tot fleet- beheersystemen, maken Heftruckservice de Vlieger de grootste intra-logistieke dienstverlener van Zuidwest-Nederland.

Als officieel dealer van de merken Still en Hyster bieden wij een totaaloplossing in elk segment van de logistiek o.a. fabricage, productie, op en overslag, havens, retail, webwinkels, (Petro)chemie, voeding, transport, staal, hout, beton, agrarische sector en bouw. Wij zijn 24-uur bereikbaar en bieden onze klanten direct contact met een vaste servicemonteur om o.a. hoge kosten en fouten te voorkomen. Van distributiegigant tot midden- en kleinbedrijf is dit doorslaggevend geweest om de samenwerking aan te gaan met Heftruckservice de Vlieger.

Wilt u uw magazijn ver- of nieuw bouwen en laten adviseren of er onverhoopt geen zaken zijn vergeten? Of heeft u interesse in het productgamma van Still en Hyster? Laat u dan adviseren en informeren in het Experience Center van Heftruckservice de Vlieger.

 

Voor meer informatie:
Heftruckservice de Vlieger B.V.

Nijverheidsstraat 8 (Industrieterrein Eindewege)

4458 AV 's-Heer Arendskerke

Tel. 0113-56 75 00 Fax. 0113-56 85 50

E-mail:

Web site: www.devliegerheftrucks.nl

 devlieger bord

 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • AMZ Borssele
 • McCain
 • Paree
 • Janssen Wielersport
 • Dingemanse_vdPloeg
 • S&W consulancy
 • Meesters de Koeijer
 • ING
 • De Visser Optiek
 • Traas en Ovaa
 • Traas en Ovaa
 • DBC Verlading
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Henk Kramer Communicatie
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Autobedrijf van Putten
 • Livingstone
 • Fraanje
 • Cafe de Goede Verwachting
 • kapsalon Henny
 • Sportpoint de Bie
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Koch Adviesgroep
 • Fysio de Blaeij
 • Two Ladies Like
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Autobedrijf Louisse
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Traas Zuidwest Nederland
 • The Read Shop
 • Trim-Line Zuid West
 • Huijsen installatietechniek
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • 4U Group
 • Restaurant de Werelt
 • Bald Shipping Solutions
 • Ajax Supporters
 • AdFranse
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Attent de Kok
 • Meulpolder vof
 • EPZ