Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Traas Zuidwest Nederland
 • DBC Verlading
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Autobedrijf Louisse
 • Two Ladies Like
 • 4U Group
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Paree
 • Henk Kramer Communicatie
 • Trim-Line Zuid West
 • Alitjan
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • The Read Shop
 • Autobedrijf van Putten
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Capello
 • Bison
 • AMZ Borssele
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Sportpoint de Bie
 • Fraanje
 • AdFranse
 • Restaurant de Werelt
 • Bald Shipping Solutions
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Janssen Wielersport
 • Koch Adviesgroep
 • EPZ
 • Cafe de Goede Verwachting
 • De Visser Optiek
 • Attent de Kok
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • ING
 • Fysio de Blaeij
 • Livingstone
 • Verfbron
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Ajax Supporters
 • Meulpolder vof
 • Traas en Ovaa
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Turks&Zo
 • Meesters de Koeijer
 • kapsalon Henny
 • Maxaro
 • Huijsen installatietechniek
 • Traas en Ovaa
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • S&W consulancy
 • Bouwbedrijf Buijse
 • McCain