Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Fysio de Blaeij
 • Sportpoint de Bie
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Fraanje
 • Meesters de Koeijer
 • CBG Carrosserieën
 • S&W consulancy
 • Ovet
 • Two Ladies Like
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • kapsalon Henny
 • Autobedrijf van Putten
 • Amperse Goetheer
 • De Visser Optiek
 • Huijsen installatietechniek
 • EPZ
 • Attent de Kok
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Trim-Line Zuid West
 • Kibeo
 • Oriënt Express
 • 4U Group
 • Slagerij de Baar
 • Janssen Wielersport
 • AMZ Borssele
 • Traas en Ovaa
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Autobedrijf Louisse
 • ING
 • DBC Verlading
 • Traas en Ovaa
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Ajax Supporters
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Alitjan
 • Livingstone
 • AdFranse
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Koch Adviesgroep
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Restaurant de Werelt
 • CBG Caravans
 • Meulpolder vof
 • Cafe de Goede Verwachting
 • The Read Shop
 • Paree
 • McCain
 • Henk Kramer Communicatie
 • Jaap de Vos Metselwerken
 • Koppejan Allround