Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Bouwbedrijf Buijse
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Fraanje
 • Turks&Zo
 • Ajax Supporters
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Janssen Wielersport
 • Maxaro
 • Attent de Kok
 • Autobedrijf Louisse
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Alitjan
 • AdFranse
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Trim-Line Zuid West
 • ING
 • Huijsen installatietechniek
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Verfbron
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • kapsalon Henny
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Traas en Ovaa
 • Meulpolder vof
 • Two Ladies Like
 • EPZ
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Restaurant de Werelt
 • McCain
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Koch Adviesgroep
 • DBC Verlading
 • Meesters de Koeijer
 • Paree
 • Autobedrijf van Putten
 • AMZ Borssele
 • De Visser Optiek
 • Bald Shipping Solutions
 • 4U Group
 • Fysio de Blaeij
 • Livingstone
 • Sportpoint de Bie
 • Henk Kramer Communicatie
 • Traas en Ovaa
 • S&W consulancy
 • The Read Shop