Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Dingemanse_vdPloeg
 • Livingstone
 • Ajax Supporters
 • Paree
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • DBC Verlading
 • Meulpolder vof
 • Trim-Line Zuid West
 • Traas en Ovaa
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • ING
 • Autobedrijf Louisse
 • Fraanje
 • Cafe de Goede Verwachting
 • De Visser Optiek
 • Autobedrijf van Putten
 • Koch Adviesgroep
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Henk Kramer Communicatie
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Heftruckservice de Vlieger
 • S&W consulancy
 • kapsalon Henny
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Attent de Kok
 • Meesters de Koeijer
 • Janssen Wielersport
 • AdFranse
 • Traas en Ovaa
 • Fysio de Blaeij
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Restaurant de Werelt
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Sportpoint de Bie
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Two Ladies Like
 • AMZ Borssele
 • Bald Shipping Solutions
 • Huijsen installatietechniek
 • McCain
 • The Read Shop
 • EPZ
 • 4U Group
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole