Harlem Shake nu ook in de Lebo-kantine

Het internetfenomeen Harlem Shake verkreeg zijn populariteit in februari 2013, naar aanleiding van de release van een video op 2 februari door Filthy Frank, met 13.000 volgers op You Tube. Het fenomeen verspreidde zich snel als gevolg van de inspanningen van mensen om de video na te doen. In enkele weken tijd werden meer dan 12.000 video’s gecreëerd met in totaal meer dan 44 miljoen views.  Normaal gesproken begint iedere video met een persoon (vaak gemaskerd of gehelmd) die gedurende 15 seconden in zijn eentje danst op het liedje, omringd door andere mensen die zich niet bewust zijn van zijn activiteit. Wanneer de bas daalt, gaat de video in een snelle overgang naar alle mensen die staan te dansen en vaak dragen zij heel weinig of rare kleding en maken ze allerhande rare bewegingen. De video’s duren telkens rond de 30 seconden wat hun populariteit mee verklaart.

Natuurlijk mocht ook een Harlem Shake Lewedorpse Boys niet ontbreken. Kijk en geniet van de Lebo Harlem Shake.

KLIK HIER

 • Paree
 • EPZ
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Fraanje
 • The Read Shop
 • kapsalon Henny
 • Livingstone
 • Meesters de Koeijer
 • Restaurant de Werelt
 • Bison
 • DBC Verlading
 • Autobedrijf van Putten
 • Verfbron
 • Traas en Ovaa
 • Henk Kramer Communicatie
 • Turks&Zo
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Ajax Supporters
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Capello
 • ING
 • De Visser Optiek
 • S&W consulancy
 • McCain
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Sportpoint de Bie
 • 4U Group
 • Koch Adviesgroep
 • Huijsen installatietechniek
 • Two Ladies Like
 • Bald Shipping Solutions
 • Janssen Wielersport
 • Autobedrijf Louisse
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Fysio de Blaeij
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • AMZ Borssele
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • AdFranse
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Trim-Line Zuid West
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Meulpolder vof
 • Traas en Ovaa
 • Alitjan
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Attent de Kok
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Maxaro
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole