Harlem Shake nu ook in de Lebo-kantine

Het internetfenomeen Harlem Shake verkreeg zijn populariteit in februari 2013, naar aanleiding van de release van een video op 2 februari door Filthy Frank, met 13.000 volgers op You Tube. Het fenomeen verspreidde zich snel als gevolg van de inspanningen van mensen om de video na te doen. In enkele weken tijd werden meer dan 12.000 video’s gecreëerd met in totaal meer dan 44 miljoen views.  Normaal gesproken begint iedere video met een persoon (vaak gemaskerd of gehelmd) die gedurende 15 seconden in zijn eentje danst op het liedje, omringd door andere mensen die zich niet bewust zijn van zijn activiteit. Wanneer de bas daalt, gaat de video in een snelle overgang naar alle mensen die staan te dansen en vaak dragen zij heel weinig of rare kleding en maken ze allerhande rare bewegingen. De video’s duren telkens rond de 30 seconden wat hun populariteit mee verklaart.

Natuurlijk mocht ook een Harlem Shake Lewedorpse Boys niet ontbreken. Kijk en geniet van de Lebo Harlem Shake.

KLIK HIER

 • Autobedrijf Louisse
 • ING
 • kapsalon Henny
 • Alitjan
 • Henk Kramer Communicatie
 • Livingstone
 • Bald Shipping Solutions
 • Restaurant Oranjeplaat
 • De Visser Optiek
 • 4U Group
 • Traas en Ovaa
 • S&W consulancy
 • DBC Verlading
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Traas Zuidwest Nederland
 • McCain
 • AdFranse
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • AMZ Borssele
 • Traas en Ovaa
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Fraanje
 • Koch Adviesgroep
 • Meesters de Koeijer
 • Fysio de Blaeij
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Maxaro
 • Trim-Line Zuid West
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Bouwbedrijf Buijse
 • EPZ
 • Sportpoint de Bie
 • The Read Shop
 • Huijsen installatietechniek
 • Restaurant de Werelt
 • Meulpolder vof
 • Paree
 • Turks&Zo
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Autobedrijf van Putten
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Janssen Wielersport
 • Ajax Supporters
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Attent de Kok
 • Verfbron
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Two Ladies Like