Harlem Shake nu ook in de Lebo-kantine

Het internetfenomeen Harlem Shake verkreeg zijn populariteit in februari 2013, naar aanleiding van de release van een video op 2 februari door Filthy Frank, met 13.000 volgers op You Tube. Het fenomeen verspreidde zich snel als gevolg van de inspanningen van mensen om de video na te doen. In enkele weken tijd werden meer dan 12.000 video’s gecreëerd met in totaal meer dan 44 miljoen views.  Normaal gesproken begint iedere video met een persoon (vaak gemaskerd of gehelmd) die gedurende 15 seconden in zijn eentje danst op het liedje, omringd door andere mensen die zich niet bewust zijn van zijn activiteit. Wanneer de bas daalt, gaat de video in een snelle overgang naar alle mensen die staan te dansen en vaak dragen zij heel weinig of rare kleding en maken ze allerhande rare bewegingen. De video’s duren telkens rond de 30 seconden wat hun populariteit mee verklaart.

Natuurlijk mocht ook een Harlem Shake Lewedorpse Boys niet ontbreken. Kijk en geniet van de Lebo Harlem Shake.

KLIK HIER

 • Bald Shipping Solutions
 • Fraanje
 • The Read Shop
 • DBC Verlading
 • Dingemanse_vdPloeg
 • ING
 • Koch Adviesgroep
 • McCain
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Meesters de Koeijer
 • De Visser Optiek
 • Traas Zuidwest Nederland
 • 4U Group
 • Traas en Ovaa
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Trim-Line Zuid West
 • S&W consulancy
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Traas en Ovaa
 • Huijsen installatietechniek
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Attent de Kok
 • kapsalon Henny
 • Ajax Supporters
 • AMZ Borssele
 • Meulpolder vof
 • Paree
 • Sportpoint de Bie
 • Livingstone
 • Restaurant de Werelt
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Henk Kramer Communicatie
 • EPZ
 • Two Ladies Like
 • Autobedrijf Louisse
 • Janssen Wielersport
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Autobedrijf van Putten
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Fysio de Blaeij
 • AdFranse