Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • Henk Kramer Communicatie
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Fraanje
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Meulpolder vof
 • DBC Verlading
 • Attent de Kok
 • S&W consulancy
 • kapsalon Henny
 • Ajax Supporters
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Meesters de Koeijer
 • Restaurant de Werelt
 • Autobedrijf van Putten
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Two Ladies Like
 • Traas en Ovaa
 • Alitjan
 • Livingstone
 • ING
 • The Read Shop
 • Traas en Ovaa
 • McCain
 • EPZ
 • AdFranse
 • Fysio de Blaeij
 • Koch Adviesgroep
 • Verfbron
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Trim-Line Zuid West
 • Autobedrijf Louisse
 • De Visser Optiek
 • Huijsen installatietechniek
 • Paree
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Turks&Zo
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Maxaro
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Bald Shipping Solutions
 • AMZ Borssele
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Sportpoint de Bie
 • Bison
 • Janssen Wielersport
 • Capello
 • 4U Group
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole