Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • 4U Group
 • Jaap de Vos Metselwerken
 • Oriënt Express
 • Fraanje
 • Henk Kramer Communicatie
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Kibeo
 • Ovet
 • Attent de Kok
 • Trim-Line Zuid West
 • Janssen Wielersport
 • Slagerij de Baar
 • Koch Adviesgroep
 • Autobedrijf van Putten
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • CBG Carrosserieën
 • Meesters de Koeijer
 • kapsalon Henny
 • S&W consulancy
 • Alitjan
 • AdFranse
 • CBG Caravans
 • Paree
 • The Read Shop
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • DBC Verlading
 • Fysio de Blaeij
 • McCain
 • Amperse Goetheer
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Koppejan Allround
 • ING
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Meulpolder vof
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Livingstone
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Huijsen installatietechniek
 • Two Ladies Like
 • EPZ
 • Traas en Ovaa
 • Ajax Supporters
 • AMZ Borssele
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Traas en Ovaa
 • Cafe de Goede Verwachting
 • De Visser Optiek
 • Restaurant de Werelt
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Autobedrijf Louisse
 • Sportpoint de Bie