Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • Trim-Line Zuid West
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Meesters de Koeijer
 • kapsalon Henny
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Koppejan Allround
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Alitjan
 • Traas en Ovaa
 • Huijsen installatietechniek
 • Amperse Goetheer
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Traas en Ovaa
 • Ovet
 • Jaap de Vos Metselwerken
 • Sportpoint de Bie
 • Slagerij de Baar
 • Two Ladies Like
 • Meulpolder vof
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Ajax Supporters
 • Attent de Kok
 • Kibeo
 • EPZ
 • Livingstone
 • ING
 • Restaurant de Werelt
 • Janssen Wielersport
 • DBC Verlading
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Oriënt Express
 • AdFranse
 • Paree
 • The Read Shop
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • 4U Group
 • AMZ Borssele
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Fraanje
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Koch Adviesgroep
 • Autobedrijf van Putten
 • De Visser Optiek
 • Autobedrijf Louisse
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • McCain
 • CBG Caravans
 • Henk Kramer Communicatie
 • CBG Carrosserieën
 • Fysio de Blaeij
 • S&W consulancy