Wij verwelkomen Heftruckservice de Vlieger als nieuwe sponsor van Lebo

devlieger logoHeftruckservice de Vlieger

“Waar service geen afdeling is, maar een mentaliteit”

Heftruckservice de Vlieger behoort sinds lange tijd tot een van de toonaangevende aanbieders van heftrucks, magazijntrucks en containertrucks, evenals de modernste systemen voor intra logistiek en opslag systemen. Wij zijn in de regio Zuid- West Nederland zeer succesvol actief met 18 medewerkers, 7 goed geoutilleerde servicewagens, een ruime showroom en werkplaats gevestigd in ’s Heer Arendskerke.

Met hoogste kwaliteit, service, betrouwbaarheid en innovatieve techniek voldoet Heftruckservice de Vlieger vandaag en morgen aan de eisen van kleine, middelgrote en grote ondernemingen. Een breed productgamma van vorkheftrucks, container handlers, zware heftrucks, magazijntechniek en van magazijnstellingen tot fleet- beheersystemen, maken Heftruckservice de Vlieger de grootste intra-logistieke dienstverlener van Zuidwest-Nederland.

Als officieel dealer van de merken Still en Hyster bieden wij een totaaloplossing in elk segment van de logistiek o.a. fabricage, productie, op en overslag, havens, retail, webwinkels, (Petro)chemie, voeding, transport, staal, hout, beton, agrarische sector en bouw. Wij zijn 24-uur bereikbaar en bieden onze klanten direct contact met een vaste servicemonteur om o.a. hoge kosten en fouten te voorkomen. Van distributiegigant tot midden- en kleinbedrijf is dit doorslaggevend geweest om de samenwerking aan te gaan met Heftruckservice de Vlieger.

Wilt u uw magazijn ver- of nieuw bouwen en laten adviseren of er onverhoopt geen zaken zijn vergeten? Of heeft u interesse in het productgamma van Still en Hyster? Laat u dan adviseren en informeren in het Experience Center van Heftruckservice de Vlieger.

 

Voor meer informatie:
Heftruckservice de Vlieger B.V.

Nijverheidsstraat 8 (Industrieterrein Eindewege)

4458 AV 's-Heer Arendskerke

Tel. 0113-56 75 00 Fax. 0113-56 85 50

E-mail:

Web site: www.devliegerheftrucks.nl

 devlieger bord

 • DBC Verlading
 • ING
 • Livingstone
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Alitjan
 • Ajax Supporters
 • Huijsen installatietechniek
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Meesters de Koeijer
 • The Read Shop
 • kapsalon Henny
 • Fysio de Blaeij
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Bald Shipping Solutions
 • EPZ
 • Fraanje
 • Traas en Ovaa
 • Verfbron
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • AMZ Borssele
 • S&W consulancy
 • De Visser Optiek
 • Koch Adviesgroep
 • Bison
 • Traas en Ovaa
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Autobedrijf Louisse
 • Veldsink_Adviesgroep
 • 4U Group
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Capello
 • Attent de Kok
 • Autobedrijf van Putten
 • Henk Kramer Communicatie
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Sportpoint de Bie
 • Paree
 • McCain
 • Restaurant de Werelt
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Janssen Wielersport
 • AdFranse
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Turks&Zo
 • Two Ladies Like
 • Trim-Line Zuid West
 • Meulpolder vof
 • Maxaro
 • Lukasse Dakbedekkingen