Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Restaurant Oranjeplaat
 • Trim-Line Zuid West
 • Cafe de Goede Verwachting
 • The Read Shop
 • Koch Adviesgroep
 • Sportpoint de Bie
 • ING
 • Autobedrijf van Putten
 • Autobedrijf Louisse
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Janssen Wielersport
 • EPZ
 • Paree
 • 4U Group
 • CBG Caravans
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Meulpolder vof
 • Jaap de Vos Metselwerken
 • kapsalon Henny
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Slagerij de Baar
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Kibeo
 • Alitjan
 • Koppejan Allround
 • Traas en Ovaa
 • AMZ Borssele
 • Ajax Supporters
 • Fysio de Blaeij
 • CBG Carrosserieën
 • Oriënt Express
 • Ovet
 • Henk Kramer Communicatie
 • De Visser Optiek
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • AdFranse
 • Huijsen installatietechniek
 • Attent de Kok
 • Meesters de Koeijer
 • Amperse Goetheer
 • Restaurant de Werelt
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Traas en Ovaa
 • S&W consulancy
 • DBC Verlading
 • Two Ladies Like
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Livingstone
 • McCain
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Fraanje