Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Autobedrijf Louisse
 • Dingemanse_vdPloeg
 • Sportpoint de Bie
 • 4U Group
 • S&W consulancy
 • Autobedrijf van Putten
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau
 • De Visser Optiek
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Paree
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Bald Shipping Solutions
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Trim-Line Zuid West
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Meesters de Koeijer
 • Janssen Wielersport
 • McCain
 • Attent de Kok
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Fysio de Blaeij
 • Henk Kramer Communicatie
 • EPZ
 • Traas en Ovaa
 • Koch Adviesgroep
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Meulpolder vof
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • DBC Verlading
 • The Read Shop
 • AdFranse
 • Two Ladies Like
 • Restaurant de Werelt
 • Fraanje
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Livingstone
 • kapsalon Henny
 • Traas en Ovaa
 • Huijsen installatietechniek
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • ING
 • AMZ Borssele
 • Ajax Supporters