Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Bison
 • Janssen Wielersport
 • Turks&Zo
 • Ajax Supporters
 • Restaurant de Werelt
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Two Ladies Like
 • Fysio de Blaeij
 • McCain
 • kapsalon Henny
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Livingstone
 • Bald Shipping Solutions
 • Traas en Ovaa
 • 4U Group
 • Capello
 • DBC Verlading
 • S&W consulancy
 • Veldsink_Adviesgroep
 • The Read Shop
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Verfbron
 • Sportpoint de Bie
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Autobedrijf Louisse
 • Paree
 • Meulpolder vof
 • EPZ
 • Henk Kramer Communicatie
 • AMZ Borssele
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Trim-Line Zuid West
 • ING
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Cafe de Goede Verwachting
 • AdFranse
 • Koch Adviesgroep
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Fraanje
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Alitjan
 • Huijsen installatietechniek
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Maxaro
 • Attent de Kok
 • Traas en Ovaa
 • Meesters de Koeijer
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • De Visser Optiek
 • Autobedrijf van Putten