Janus Vermeule: "man van het eerste uur"!

keeper Janus VermeulenLewedorpse Boys werd op 1 december 1944 opgericht. Janus Vermeule was 1 van de Lewedorpers die betrokken was bij de oprichting. Jarenlang was Janus een verdienstelijk keeper van Lebo 1. Na zijn keeperscarriere is Janus ook nog bestuurslid en jeugdtrainer geweest, en was hij ook betrokken bij de oprichting van het zaalvoetbal. In de kantine van Lebo hangt nog een redactioneel artikel uit de PZC ter ere van het 50-jarig bestaan van Lebo. Samen met Sjaak de Kooning op de foto. Janus overleed in mei 2001.

Vraag: In het genoemde artikel wordt gesproken over een overvolle knipselmap, met o.a. allerlei artikelen over Lebo. Navraag bij de dochter van Janus leert dat deze na zijn overlijden is gegeven aan "iemand die ook betrokken was bij de voetbal". Wie is of kent deze persoon ? Graag doorgeven aan iemand van het bestuur of de website.

 

 • Maxaro
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Ajax Supporters
 • Traas en Ovaa
 • Alitjan
 • kapsalon Henny
 • AMZ Borssele
 • Two Ladies Like
 • √Ėzgan Teken-en Ontwerpbureau
 • ING
 • De Visser Optiek
 • Traas en Ovaa
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Livingstone
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • McCain
 • Meulpolder vof
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • S&W consulancy
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Bouwbedrijf Buijse
 • EPZ
 • Trim-Line Zuid West
 • Autobedrijf Louisse
 • DBC Verlading
 • Sportpoint de Bie
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Janssen Wielersport
 • Fysio de Blaeij
 • Restaurant de Werelt
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Bald Shipping Solutions
 • Paree
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Henk Kramer Communicatie
 • Meesters de Koeijer
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Fraanje
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Autobedrijf van Putten
 • Verfbron
 • Attent de Kok
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Huijsen installatietechniek
 • Cafe de Goede Verwachting
 • AdFranse
 • 4U Group
 • Turks&Zo
 • Koch Adviesgroep
 • The Read Shop