Kampioen in 1983

 

Lebokampioen1983kleinHet is het seizoen 1982-1983. Rene Brasz is trainer van Lebo 1, uitkomend in de 1e klas afdeling zondag. Lebo 1 kende een slechte openingsstart. Vier wedstrijden, 1 punt. Dit punt werd gehaald in de openingswedstrijd tegen Volharding. Tien minuten voor tijd nog met 1-0 achter, Piet Pieters zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Daarna werd verloren van Sluis en Corn Boys. De ommekeer kwam tegen Philippine, 3-0 winst en ook werd Renesse verslagen met 6-1. Na dertien wedstrijden stonden

Lebo en Philipinne gezamenlijk op kop. De volgende 6 wedstrijden liet Lebo maar 2 punten liggen (let op: winst was 2 punten, gelijkspel 1 punt). Tegen Robur werd nl. verloren. De wedstrijd volgend tegen Philipinne (2e op 2 punten) kon wel eens beslissend zijn. Wedstrijd verliep teleurstellend. Beide ploegen waren tevreden met een gelijkspel. Philipinne hield de promotiekansen, Lebo het kampioenschap. Tegen Zeelandia Mburg moest het dan gebeuren. Na een 0-1 achterstand maakte Ad Menheere met een kopbal de 1-1. Ondanks de betere kansen voor Middelburg was het Jan Vermue die uiteindelijk zorgde voor de 1-2 en de 1-3. Feest daarna in de Goede Verwachting, als generale voor de beslissende wedstrijd tegen SDO. Deze werd met 2-1 gewonnen en het kampioenschap was binnen.

 • McCain
 • Alitjan
 • Kibeo
 • Traas en Ovaa
 • DBC Verlading
 • 4U Group
 • Koch Adviesgroep
 • Slagerij de Baar
 • Meesters de Koeijer
 • Amperse Goetheer
 • Fysio de Blaeij
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • The Read Shop
 • S&W consulancy
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Ovet
 • Sportpoint de Bie
 • Trim-Line Zuid West
 • Huijsen installatietechniek
 • Two Ladies Like
 • AdFranse
 • Meulpolder vof
 • Jaap de Vos Metselwerken
 • CBG Caravans
 • kapsalon Henny
 • CBG Carrosserieën
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Bouwbedrijf Buijse
 • De Visser Optiek
 • Ajax Supporters
 • Fraanje
 • Koppejan Allround
 • ING
 • Restaurant de Werelt
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Janssen Wielersport
 • Autobedrijf van Putten
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Paree
 • Autobedrijf Louisse
 • EPZ
 • AMZ Borssele
 • Attent de Kok
 • Traas en Ovaa
 • Livingstone
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Henk Kramer Communicatie
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Oriënt Express
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau