Wij verwelkomen De Werelt als nieuwe sponsor van Lebo (2)

Wij verwelkomen De Werelt als nieuwe sponsor van Lebo

de werelt 1

Met een gaucho op wereldreis

 

Restaurant De Werelt in Goes is niet te vergelijken met tal van andere restaurants. Het woord doorsnee is hier niet van toepassing. Bij De Werelt eten is een ware beleving. Vanwege de sfeer, natuurlijk, maar zeker ook vanwege de gaucho’s die de gerechten op een heus zwaard presenteren en serveren.

 

Wie Rudi de Kooning kent, weet dat dit restaurant hem past. De voormalige eigenaar van een discotheek, ook in Goes, streek na enkele buitenlandse avonturen circa drie jaar geleden weer in Goes neer. “Ik wilde graag iets nieuws beginnen, maar ik had weinig zin in het zoveelste à la carte restaurant.

 

Ik ben in mijn werk altijd op zoek geweest naar passie en beleving. Toen ik dit concept tegenkwam, wist ik dat dit het was. Dit is een avondje uit waar je geheid nog over napraat.”

 

Gerechten met een verhaal
Wie bij restaurant De Werelt aanschuift, hoeft vooraf niet te kiezen. Na kopje soep en een keuze uit het saladebuffet, kan de wereldreis beginnen. De gaucho’s komen regelmatig aan tafel om de gerechten op het zwaard te presenteren. Dit zijn overwegend vleesgerechten, zoals rund, varken, kip of kalf, maar bijvoorbeeld ook vis, champignons of ananas. “Dat laatste is een echte topper. We serveren de ananas met kaneel; echt verrukkelijk. Maar staat het je niet aan of zit je even vol, dan kun je zonder problemen wachten op de volgende ronde. Wij hebben de tijd, en onze gasten ook.” De gerechten worden bereid op een Braziliaanse barbecue, een churrascaria. “Wat ik belangrijk vind, is de beleving van zo’n avond. We maken het persoonlijk. De serveerster stelt zich persoonlijk aan de gasten voor en de gaucho vertelt een verhaal bij het vlees. Waar het vandaan komt, hoe het smaakt enzovoorts. Onze gasten waarderen dit.”

 

Op het gemak
Door de gekozen werkwijze is De Werelt een restaurant waarvoor je de tijd moet nemen. Haastwerk is er niet bij; een keuze voor De Werelt betekent een compleet avondje uit. “We werken bewust ook niet met verschillende shifts per avond.” Vanzelfsprekend bieden niet alleen de gerechten het idee van een wereldreis, ook de wijnen komen uit alle windstreken. En niet te vergeten het interieur. Je kijkt je ogen uit en voelt je even op een plek hier heel ver vandaan.

 

Groepsarrangementen
Door de aard van het restaurant trekt De Werelt zelfs gasten uit West-Brabant, de Zuid-Hollandse eilanden en Zeeuws-Vlaanderen. Ook groepen weten het restaurant goed te vinden. En terecht, met vrienden, familie of collega’s een dergelijk concept beleven, is onvergetelijk. “Voor groepen organiseren we desgewenst meer dan alleen een uniek avondje uit. We hebben verschillende arrangementen samengesteld waarbij we de combinatie maken van actief bezig zijn en lekker eten. Een mooi voorbeeld daarvan is de GPS-tocht door Goes waarbij we de gasten de mooiste historische plaatsen van Goes laten ontdekken.”

 

Restaurant De Werelt
Wijngaardstraat 53
4461 DB  Goes
telefoon: 0113 – 252 249

www.werelt.nl
 

 • Turks&Zo
 • Janssen Wielersport
 • Huijsen installatietechniek
 • Attent de Kok
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • McCain
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Koch Adviesgroep
 • Livingstone
 • AdFranse
 • Paree
 • Restaurant de Werelt
 • Sportpoint de Bie
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Trim-Line Zuid West
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Maxaro
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • Bison
 • The Read Shop
 • Alitjan
 • Henk Kramer Communicatie
 • kapsalon Henny
 • Fraanje
 • Bouwbedrijf Buijse
 • DBC Verlading
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Meesters de Koeijer
 • Heftruckservice de Vlieger
 • Traas en Ovaa
 • Fysio de Blaeij
 • Bald Shipping Solutions
 • S&W consulancy
 • Capello
 • Autobedrijf Louisse
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • AMZ Borssele
 • Two Ladies Like
 • ING
 • Ajax Supporters
 • EPZ
 • Traas en Ovaa
 • Veldsink_Adviesgroep
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • 4U Group
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Autobedrijf van Putten
 • De Visser Optiek
 • Verfbron
 • Meulpolder vof