Wij verwelkomen Heftruckservice de Vlieger als nieuwe sponsor van Lebo

Wij verwelkomen Heftruckservice de Vlieger als nieuwe sponsor van Lebo

devlieger logoHeftruckservice de Vlieger

“Waar service geen afdeling is, maar een mentaliteit”

Heftruckservice de Vlieger behoort sinds lange tijd tot een van de toonaangevende aanbieders van heftrucks, magazijntrucks en containertrucks, evenals de modernste systemen voor intra logistiek en opslag systemen. Wij zijn in de regio Zuid- West Nederland zeer succesvol actief met 18 medewerkers, 7 goed geoutilleerde servicewagens, een ruime showroom en werkplaats gevestigd in ’s Heer Arendskerke.

Met hoogste kwaliteit, service, betrouwbaarheid en innovatieve techniek voldoet Heftruckservice de Vlieger vandaag en morgen aan de eisen van kleine, middelgrote en grote ondernemingen. Een breed productgamma van vorkheftrucks, container handlers, zware heftrucks, magazijntechniek en van magazijnstellingen tot fleet- beheersystemen, maken Heftruckservice de Vlieger de grootste intra-logistieke dienstverlener van Zuidwest-Nederland.

Als officieel dealer van de merken Still en Hyster bieden wij een totaaloplossing in elk segment van de logistiek o.a. fabricage, productie, op en overslag, havens, retail, webwinkels, (Petro)chemie, voeding, transport, staal, hout, beton, agrarische sector en bouw. Wij zijn 24-uur bereikbaar en bieden onze klanten direct contact met een vaste servicemonteur om o.a. hoge kosten en fouten te voorkomen. Van distributiegigant tot midden- en kleinbedrijf is dit doorslaggevend geweest om de samenwerking aan te gaan met Heftruckservice de Vlieger.

Wilt u uw magazijn ver- of nieuw bouwen en laten adviseren of er onverhoopt geen zaken zijn vergeten? Of heeft u interesse in het productgamma van Still en Hyster? Laat u dan adviseren en informeren in het Experience Center van Heftruckservice de Vlieger.

 

Voor meer informatie:
Heftruckservice de Vlieger B.V.

Nijverheidsstraat 8 (Industrieterrein Eindewege)

4458 AV 's-Heer Arendskerke

Tel. 0113-56 75 00 Fax. 0113-56 85 50

E-mail:

Web site: www.devliegerheftrucks.nl

 devlieger bord

 • Capello
 • AMZ Borssele
 • Bouwkundig Adviesbureau Kole
 • De Visser Optiek
 • Meesters de Koeijer
 • McCain
 • Veldsink_Adviesgroep
 • ING
 • Janssen Wielersport
 • Van den Bos Letselschaderegeling
 • Meulpolder vof
 • Turks&Zo
 • Fraanje
 • Bald Shipping Solutions
 • AdFranse
 • Bison
 • Livingstone
 • Ricoh Doc. Center Zeeland
 • Koch Adviesgroep
 • Sportpoint de Bie
 • Restaurant de Werelt
 • Maxaro
 • Özgan Teken-en Ontwerpbureau
 • Cafe de Goede Verwachting
 • Traas en Ovaa
 • Two Ladies Like
 • kapsalon Henny
 • Bouwbedrijf Buijse
 • Lukasse Dakbedekkingen
 • Schildersbedrijf Uitterhoeve
 • Attent de Kok
 • Ajax Supporters
 • Henk Kramer Communicatie
 • DBC Verlading
 • Traas en Ovaa
 • Trim-Line Zuid West
 • Restaurant Oranjeplaat
 • Autobedrijf Louisse
 • Verfbron
 • 4U Group
 • Piet Vogelaar Buisiness Rent
 • S&W consulancy
 • Traas Zuidwest Nederland
 • Alitjan
 • Huijsen installatietechniek
 • Koeriersbedrijf Rooze
 • Paree
 • Autobedrijf van Putten
 • The Read Shop
 • Fysio de Blaeij
 • EPZ
 • Heftruckservice de Vlieger