0
0
0
s2smodern
powered by social2s
sept
09

IMG 3266

Het waren uiteenlopende uitslagen dit weekend bij de jeugd. We beginnen bij de JO17: ......................... (Lees Meer)

Elmar:"2-0 verlies, buitenom dit met vlagen heel goed voetbal gezien. Bal wilde het net maar niet in. Uiteindelijk een publiekswissel voor Mick (hij gaat helaas stoppen met voetbal i.v.m. werk) , maar toch met opgeheven hoofd naar huis. De JO15 was vrij. De JO12 leed een zware nederlaag in Hontenisse:" John Bos:"JO12 had hun 2e bekerwedstrijd in het ons welbekende Kloosterzande bij Hontenisse. Tijdens kamp heb ik nog nooit zulke grote spelers gezien, maar bij deze wedstrijd was enkel Jasmijn net zo groot. We hebben sinds deze wedstrijd een nieuwe keeper, en die kon meteen aan de bak. Was eenrichtingsverkeer naar onze goal toe en we gingen dan ook rusten met een 6-0 achterstand. Na rust bleven ze aanvallen en stopte de teller pas bij 17 maar omdat Jasmijn er toch nog eentje inprikte zijn we maar mooi van de nul af. Eindstand 17-1, en volgende week weer die kant op, maar dan stoppen we in Vogelwaarde. Frank Eckhardt van de JO11:"De Jo11 moest gisteren uit naar SKNWK (Nieuwerkerk) over die lange brug volgens enkele spelers. Zelf was ik er al denk ik 30 jaar niet meer geweest. Maar met navigatie is alles te vinden. Daar aangekomen troffen we ook Vince aan die met zijn papa vanuit Rotterdam was afgereisd dus (10 spelers). Ook de tegenstander had er net zoals vorige week meer dan genoeg (11 zelfs) dus 10 tegen 10 en  iedereen plezier. Wedstrijd was redelijk, we zijn bezig met positie in het veld houden en da's niet voor iedereen makkelijk. We gingen rusten met 1-0 achterstand waarbij SKNWK  veel kansen kreeg maar onze verdediging deed het op het ene foutje na voortreffelijk (bleven in positie). Na rust scoorde Vince nog voor ons, maar SKNWK had ook gescoord dus eindstand 2-1. Gezien het wedstrijdbeeld terecht verloren, maar er zijn aanknopingspunten en er liepen daar ook 2 oudere spelers tussen dus we zijn niet ontevreden met het kleine verlies. Allemaal goed je best gedaan het was een mooie wedstrijd en we kunnen ergens aan werken tijdens de trainingen (positie). De JO09-1 van Remo:"De start voor de JO9-1 was vandaag ook een feit. Uit naar Kapelle stond op het programma eens kijken of de nodige trainingen al wat vruchten afwerpte. We begonnen inderdaad voortvarend afspraken werden goed nagekomen en geoefende standaardsituaties goed uitgevoerd daar wordt je als trainer blij van. Op twee gevaarlijke aanvallen van Kapelle na zijn hun eigenlijk de eerste helft niet bij ons doel in de buurt geweest en konden we lekker blijven voetballen en de nodige doelpunten maken. We gingen dan ook met niet veel zorgen de rust in. In de rust ligt ook vaak onze valkuil we denken dat het wel goed gaat we staan toch voor kortom de concentratie ebt wat weg. Dit was dan ook te zien op het veld in de tweede helft was Kapelle veel beter als ons we waren slap in de duels en kwamen met balverlies niet op tijd terug er dreigde zelfs nog verlies of gelijk. Gelukkig met veel coaching kregen we het toch weer op de rit maar dan moet je dat natuurlijk wel volhouden. Het probleem van vorig seizoen herhaalt zich dus iets om hard aan te werken en die concentratie vol te houden voor twee helften. Maar ondanks de mindere helft toch de eerste overwinning van het seizoen en dat geeft ook een lekker gevoel. Eindstand Kapelle JO9-3  -  SJO LEBO/SVN/VVB JO9-1  6-8. Joan met haar team, de JO09-2, thuis tegen MOC uit Bergen op Zoom:"MOC17 thuis. We spelen 7-7 met allebij een wissel.iedereen weet zijn positie en hebben er zin in. Helaas waren we niet scherp en werd er voorlangs de goal verdedigd waardoor we 3 doelpunten weggaven. We werden wakker en beseften dat dit zo niet werkt. We kwamen in de aanval en maakten een goal. Dat wil nog niet zeggen dat we gewonnen hebben! Er weer tegenaan en scoren er nog 1.Tegenstander kwam door hun felle scherpe spits bij rust op 2-4. 2e helft allebij nog een goal door onze felheid en vaste verdediging. Al met al 3-5 verloren met goed samenspel en hard werken. Volgende x winnen we! De JO08, een nieuw team, moest uit naar Breskens, maar kwam met een mooie overwinning terug. Thomas Petiet:"Jo 8 speelde vandaag de uit wedstrijd tegen Breskens. Na 3 kwartier in de auto kwamen we eindelijk aan op het complex van Breskens en iedereen had er zin in. Alleen hadden we vandaag totaal 9 spelers. Beau is afgelopen week toegevoegd aan onze groep en is afkomstig van SSV. Daarnaast is Dilian er bij gekomen om te helpen bij de trainingen en wedstrijden. De wedstrijd dan. We begonnen heel goed want binnen1 minuut lag de bal al in het net. 0-1. We waren hier zo blij mee dat we een minuut later weer gelijk stonden. Daarna ging het hard met de score met de rust was het 3-4 voor Lebo. Na de rust gingen verder met het maken van doelpunten. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in 4-11 voor Lebo/SVN/VVB. Een mooie prestatie voor deze meisjes en jongens nadat ze vorige week dik verloren hadden. Op naar volgende week weer naar Zeeuws Vlaanderen! Onze jongsten, de JO07: "Bevelanders JO7-2   Lebo/svn/van JO7-2. Vanmorgen 1e competitiewedstrijd van het seizoen tegen de Bevelanders. We vertrokken om 8:00 naar Kamperland met een auto vol goede moed. De wedstrijd begon en weer deden gelijk goed ons best om onze tegenstanders het moeilijk te maken. Maar de eerste doelpunten waren toch voor de Bevelanders ,maar wel gaven niet op. Vlak voor de rust maakte de tegenstanders een handsbal bij de goal waardoor Luca een strafschop mocht nemen en de bal tegen het net aan schoot wat een ruststand van 3-1 opleverde. Na de rust kregen we nog een doelpunt tegen ,en toen gingen we gelijk in de tegenaanval waarbij Eric de stand wist terug te brengen naar de 4-2 en Luca paar minuten later naar de 4-3. Toen kregen we echt honger naar de winst en dat gebeurde ook Eric scoorde de gelijkmaker en Luca zorgde voor de winst. Wij zijn nog wel een paar keer goed weg gekomen door een bal op de paal van ons goal en wat tegenaanvallen die wij goed verdedigden. Het was een mooie pot met weinig verschil. Iedereen heeft lekker en goed gevoetbald en de eerste punten zijn binnen. Goed gedaan iedereen!!!!