0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
mei
13

ReanimatieZeeland

Al een aantal jaren hebben vv Lewedorpse Boys en LTV een AED hangen op het sportcomplex. Om zoveel mogelijk mensen kennis van reanimatie en het gebruike van de AED te laten opdoen en om de eventuele beschikbare kennis up tot date te houden en e.e.a. weer eens op te frissen, organiseren beide verenigingen in het najaar van 2018 wederom een reanimatie en AED training. Plaats van handeling: kantine Lewedorpse Boys.

Deze training heeft volgende inhoud/planning etc.:

  • Staat onder leiding van Irene Igounet, hiervoor gecertificeerd door de Nederlandse Reanimatie Raad. Verdere organisatie van de training zal zij voor haar rekening nemen, via facebook pagina @Reanimatiezeeland kunt u haar volgen;
  • Is bedoeld voor iedereen die wil leren reanimeren bij een hartstilstand en hoe je een AED dient te gebruiken;
  • Iedere deelnemer ontvangt ruim voor de training instructieboekje van de Hartstichting, om training alvast voor te bereiden;
  • Kosten bedragen 30 euro voor beginnerscursus en 20 euro voor herhalingscursus, welke door u, in de meeste gevallen, bij uw ziektekosten verzekering gedeclareerd kunnen worden;
  • Maandag 29 oktober zal de eerste cursus plaatsvinden, bij grote belangstelling zullen er nog extra cursusavonden worden aangeboden. Cursusduur bedraagt ongeveer 3 uur voor beginnerscursus en 2 uur voor herhalingscursus;
  • Alle leden, (jeugd)leiders, trainers, ouders van jeugdleden, supporters en andere belangstellende Lewedorpers zijn van harte welkom bij deze cursus;

VV Lewedorpse Boys en LTV bevelen deze cursus ten zeerste bij u aan, noteer de datum alvast ook in uw agenda. Nadere informatie + inschrijfmogelijkheid volgen in augustus/september via website + e-mail!!!

Indien u al verder vragen heeft dan kunt u Irene mailen. (KLIK HIER)